copacobana

Vrijdag

De Club

19:30 - 20:00

‘t Schoon Vertier

20:00 - 22:00

Kestified

22:00 - 00:00

Basbusah

00:00 - 02:00

Eagl

Het Kasteel

18:00 - 19:00

Tigerhorse

19:30 - 20:20

The Grassroots Movement

21:00 - 22:00

Thee Andrews surfers + Pole Cats

22:50 - 00:00

Okkupeerder

00:00 - 02:00

Rebel Up

Het Oerwoud

18:30 - 19:30

M.Chuzi

20:00 - 20:45

YĪN YĪN

21:40 - 22:50

Gaye Su Akyol

23:20 - 00:30

47Soul

Het Salon

18:20 - 19:00

The Black Gasolines

19:30 - 20:20

Mogo

21:00 - 22:00

de portables

23:00 - 00:00

El Sistema Pasota

Op het terrein

14:00 - 03:00

Sofie De Cleene & Telma Lanoo

14:00 - 03:00

ONBETAALBAAR

14:00 - 03:00

Minus One

17:00 - 00:00

Manoeuvre

18:00 - 03:00

Studio Kuurjeus

19:00 - 19:30

Be Flat

20:30 - 21:00

Be Flat

De Gracht

19:00 - 20:00

Yun Buns

20:00 - 21:00

El Cis

21:00 - 21:45

Mathlovsky

21:45 - 22:15

Jiheavy

22:15 - 22:45

Brennt

22:45 - 23:30

Raveyards

23:30 - 01:00

GHOST DJ'S

De Chalet

18:00 - 19:30

Joren Vandenbroucke

20:00 - 20:30

Jacopo Buccino

22:00 - 22:30

buren

23:30 - 00:00

NIXIE

Barbarak

19:30 - 20:00

Studio 45

20:45 - 21:40

Studio 45

22:50 - 23:20

Studio 45

00:30 - 02:00

Studio 45

Mindy's Cocktailbar

18:00 - 01:00

DJ Kurt

20:00 - 20:30

Tambor presenteert Braziliaanse Percussie

21:00 - 21:30

De Genoten

23:00 - 23:30

‘t Schoon Vertier

Zaterdag

De Club

15:00 - 17:00

DJ Knuffel

17:00 - 19:00

HANZO Y KINOA

18:00 - 18:30

Visitekaartje

18:30 - 19:00

Tweevieracht

19:00 - 20:00

Uberdope

20:00 - 22:00

Shizzle le Sauvage

22:00 - 00:00

Mix Monster Menno

23:45 - 00:15

INK / FORBIDDEN PA$TA

00:00 - 02:00

DJ Sweppes

Het Kasteel

15:30 - 16:30

Bluebird

17:20 - 18:20

KOLOGNE & THE IMPACT

19:00 - 20:00

Mondingo

20:30 - 21:30

Bomrami

22:10 - 23:10

Fumaça Preta

23:40 - 00:40

Rizan Saïd

00:40 - 02:00

Huna Sounds DJ-set

Het Oerwoud

14:30 - 15:30

Šaraka

16:30 - 17:30

La Malanga

18:00 - 19:00

Proyecto Secreto

19:30 - 20:30

Santrofi

21:00 - 22:10

Tabanka

23:00 - 00:30

Malka Family

Het Salon

15:00 - 15:45

Julien Firmin

17:00 - 17:45

Heisa

19:00 - 20:00

Vito

21:30 - 22:30

Reena Riot

00:00 - 01:00

Rheinzand

Op het terrein

14:00 - 00:00

Manoeuvre

14:00 - 03:00

ONBETAALBAAR

14:00 - 03:00

Studio Kuurjeus

14:00 - 03:00

Minus One

14:00 - 03:00

Sofie De Cleene & Telma Lanoo

14:00 - 14:45

ESCAPE ROOM van #ANTcollectief

14:00 - 18:00

Nerdlab

14:30 - 17:30

Ultima Thule

14:30 - 17:30

Studio Yogadreams

14:30 - 21:00

Meandertaal

14:45 - 15:30

ESCAPE ROOM van #ANTcollectief

15:00 - 15:50

Bobooti

15:00 - 16:30

Verloren Majoretten

15:00 - 17:30

Atelier van de Zon

15:00 - 20:00

Fountains OfWijn

15:30 - 16:15

ESCAPE ROOM van #ANTcollectief

16:00 - 16:30

Circo Daparro

16:15 - 17:00

ESCAPE ROOM van #ANTcollectief

16:30 - 18:45

ContaKids

17:00 - 17:50

Bobooti

17:00 - 18:00

Atelier van de Zon

17:45 - 18:30

ESCAPE ROOM van #ANTcollectief

18:30 - 19:15

ESCAPE ROOM van #ANTcollectief

19:15 - 20:00

ESCAPE ROOM van #ANTcollectief

20:00 - 20:45

ESCAPE ROOM van #ANTcollectief

20:00 - 22:30

Hazel Lam & Max Morris

22:00 - 00:00

Verloren Majoretten

22:30 - 01:00

Maya Wuytack

22:30 - 03:00

Diaskoop

De Gracht

16:00 - 18:00

Zeck

18:00 - 20:00

Bashir

20:00 - 21:10

Studio Dondert

21:10 - 22:30

Errorbeauty

22:30 - 23:45

X&Trick

23:45 - 01:00

Subway Shamans

De Chalet

14:30 - 15:15

Kukulu

16:00 - 16:45

Kukulu

19:00 - 19:20

Femke Gyselinck

20:30 - 20:50

Femke Gyselinck

22:00 - 22:50

Frankie

23:30 - 00:00

Blenderpalooza

00:10 - 00:30

Alek et les japonaises

01:00 - 01:30

Wannes Labath

Mindy's Cocktailbar

14:00 - 01:00

JOGA BONITO & BEANZ

15:00 - 15:05

Gentle Dons

15:30 - 15:40

Los Primos De Juan

17:00 - 18:00

Orkidea

20:00 - 20:30

Tambor presenteert Cubaanse en Zuid-Amerikaanse Percussie

Zondag

De Club

14:00 - 15:00

Music Mania Kinderdisco

15:00 - 16:30

Sdban

16:30 - 18:00

DJ Sense

18:00 - 22:00

Music Mania x MTMU

Het Kasteel

15:30 - 16:30

Die Verdammte Spielerei

17:15 - 18:00

Uma Chine

18:50 - 19:50

EZZA

20:30 - 22:00

BaBa ZuLa

Het Oerwoud

14:30 - 15:30

't Mouvement

16:30 - 17:30

NAFT ft. Twerkshop

18:00 - 19:00

SuRealistas

19:30 - 20:30

Mr. Weazley

21:00 - 22:30

Jamaican Jazz Orchestra

Het Salon

14:30 - 15:00

Ventilateur

15:45 - 16:30

DelVita

17:15 - 18:00

Molten Penguin

19:00 - 20:00

Kleptomatics

21:00 - 22:00

Bombataz

Op het terrein

14:00 - 03:00

Sofie De Cleene & Telma Lanoo

14:00 - 22:00

Manoeuvre

14:00 - 23:00

ONBETAALBAAR

14:00 - 23:00

Studio Kuurjeus

14:00 - 23:00

Minus One

14:30 - 15:30

Postkaartproducties

14:30 - 17:30

Ultima Thule

14:30 - 17:30

Studio Yogadreams

14:30 - 18:30

Creatool

15:00 - 15:50

Bobooti

15:00 - 20:00

Fountains OfWijn

15:30 - 18:00

puurlain

15:30 - 19:30

CirQ

16:00 - 16:30

Circo Daparro

16:30 - 17:30

Postkaartproducties

16:30 - 19:00

Jotka Bauwens en Bastiaan Vandendriessche

17:00 - 17:50

Bobooti

20:30 - 21:00

Karlien de Savoye

De Gracht

16:00 - 17:30

Azur & Gust

17:30 - 19:00

DTM Funk

19:00 - 20:30

Dj Juicy & Lil Lawaw

20:30 - 22:00

Alia

Mindy's Cocktailbar

15:10 - 15:15

Gentle Dons

15:30 - 15:40

Los Primos De Juan

18:00 - 18:30

Tambor presenteert Afrikaanse Percussie – Djembé