copacobana

Vrijdag

De Club

18:40 - 19:00

Compagnie Hiroshi Wakamatsu

19:00 - 19:30

Twerkshop

19:30 - 20:30

SORRY

20:30 - 21:30

Like Like Mike aka Adigéry

21:30 - 23:00

Shizzle le Sauvage

23:00 - 00:30

Dj Latomski ft. Rick De Vik

00:30 - 02:00

Bafana

Het Kasteel

19:00 - 20:00

Nature Heaten

21:00 - 22:00

London Afrobeat Collective

23:15 - 00:00

My Baby

Het Oerwoud

18:00 - 19:00

Alpacas

20:00 - 21:00

La Panika

22:00 - 23:00

Slamboree

Opera

18:00 - 19:00

Okkupeerder

20:00 - 21:00

Uma Chine

22:00 - 23:00

Blackwave

00:00 - 02:00

Honeyfeet

Op het terrein

17:00 - 00:00

Radio Titanik

17:00 - 21:00

FV De Bestuurders

18:00 - 00:00

Rooftoptiger

18:00 - 02:00

Kokon

20:30 - 21:00

Tambor

21:00 - 22:00

H/Goe Uitgaan

Stage Bricolage

18:30 - 19:00

Nachtschade

19:00 - 20:00

Pippin

20:00 - 21:00

Nachtschade

21:00 - 22:00

Crossbeat

22:00 - 23:00

Tuupe-crew

23:00 - 00:00

Lawrence Le Doux

00:00 - 01:30

Alfred Anders

De Chalet

18:00 - 19:00

De Wolven van La Mancha

20:00 - 21:00

Arno Moens

22:00 - 23:00

Steffie Van Cauter

00:00 - 01:00

BEESTENBOX

Zaterdag

De Club

15:00 - 15:30

Pure

15:30 - 16:00

Hiphop

16:00 - 17:00

Housedance

17:00 - 18:00

Breakdance

18:00 - 18:40

Jotka Bauwens

19:20 - 19:50

Collectief Elan(d)

20:00 - 21:00

Curtis Mandingo

21:00 - 22:30

DiscoDirque

22:30 - 01:00

Mixmonster Menno

01:00 - 02:00

Show Me Love

Het Kasteel

16:00 - 17:00

Seekaman

18:00 - 19:00

Binti

20:00 - 21:00

Phoenician Drive

22:00 - 23:00

Black Flower

Het Oerwoud

15:00 - 16:00

Le Global

17:00 - 18:00

Doylu

19:00 - 20:00

Keys Zuna

21:00 - 22:00

Mec Yec

23:00 - 00:00

Mokoomba

Opera

15:00 - 16:00

Stemband

17:00 - 18:00

Ons

19:00 - 20:00

Le Fromage

21:00 - 22:00

Paddy Steer

23:00 - 00:00

Kosmo Sound

01:00 - 02:00

MDC III

Op het terrein

14:00 - 00:00

Radio Titanik

14:00 - 02:00

Kyoko Scholiers & Ruth Becquart met BRIEF

14:00 - 02:00

Kokon

14:00 - 15:00

De Zwarte Zuster Fanfare

14:00 - 20:00

Refu-Salon

14:00 - 20:00

Hospitaal

14:00 - 20:00

Kinder Calais kamp

14:00 - 20:00

Kinderzweefmolen

14:00 - 21:00

Atelier Van deZon

14:00 - 21:00

FV De Bestuurders

14:30 - 15:30

TG Bodemloos

15:00 - 00:00

YouCube

15:00 - 00:00

Rooftoptiger

15:00 - 15:40

OUTSIDE THE BOX

15:00 - 17:00

Takkenorkest

15:00 - 19:00

Fleur Perneel

15:00 - 20:00

Brecht Hermans

15:00 - 21:00

Naomi Van Kerkhove

16:00 - 17:00

TG Bodemloos

17:30 - 18:30

TG Bodemloos

19:00 - 21:00

Tambor

21:00 - 22:00

H/Goe Uitgaan

Stage Bricolage

18:00 - 18:25

OOO

18:35 - 19:00

DWILD

19:00 - 20:00

Girls go BOOM

20:00 - 20:25

Annabel Lee

20:35 - 21:00

The Glücks

21:00 - 22:00

Felix Van De Loock

22:00 - 23:00

The K.

23:00 - 00:00

Betonvogel

00:00 - 01:00

BRENT VANNESTE & JORIS CASIER

De Chalet

15:00 - 16:00

Larf!

18:40 - 19:00

Scopofil Collectief

20:00 - 21:00

Cie Kolifokkers

22:00 - 23:00

Simon Van Schuylenbergh

23:40 - 00:00

Scopofil Collectief

Zondag

De Club

15:00 - 15:15

Object a - Cadans

15:45 - 15:50

Cadans

16:00 - 16:15

Cie Oiterpe

16:15 - 17:00

Fanfare Letter de Geletterden

18:00 - 19:00

Jamaïcaanse Dans

19:00 - 20:00

Super Stout

20:30 - 22:00

The Rudies

Het Kasteel

16:00 - 17:00

Re:UNION

18:00 - 19:00

Foozen Ken

20:00 - 21:00

Pixvae

Het Oerwoud

15:00 - 16:00

't Mouvement

17:00 - 18:00

Habana International

19:00 - 20:00

The Nice guys

21:00 - 22:00

Daniel Dzidzonu

Opera

15:00 - 16:00

Compagnie Amai

17:00 - 18:00

The Milk Factory

19:00 - 20:00

Lionel Beuvens MOTU

21:00 - 22:00

3/4 Peace

Op het terrein

14:00 - 00:00

Radio Titanik

14:00 - 19:00

Manoeuvre

14:00 - 20:00

Kinder Calais kamp

14:00 - 20:00

Refu-Salon

14:00 - 20:00

Kinderzweefmolen

14:00 - 20:00

Hospitaal

14:00 - 21:00

FV De Bestuurders

14:00 - 22:00

Kokon

14:00 - 22:00

Kyoko Scholiers & Ruth Becquart met BRIEF

14:30 - 14:50

Winterslaap

14:30 - 15:30

TenTheater

14:30 - 15:30

TG Bodemloos

14:30 - 18:30

Beauty verhalen salon

15:00 - 20:00

Brecht Hermans

15:00 - 21:00

Naomi Van Kerkhove

15:00 - 22:00

YouCube

16:00 - 16:20

Winterslaap

16:00 - 17:00

TenTheater

16:00 - 17:00

TG Bodemloos

17:30 - 18:30

TG Bodemloos

18:00 - 18:20

Winterslaap

18:00 - 19:00

't Schoon Vertier

19:00 - 21:00

Tambor

20:00 - 21:00

't Schoon Vertier

Stage Bricolage

16:00 - 17:00

Collective Conscience

17:00 - 18:00

Eskill

18:00 - 19:00

TheColorGrey

19:00 - 20:00

Azer

20:00 - 21:00

Mo & Grazz

21:00 - 22:00

Azer

De Chalet

14:30 - 15:05

KUSdeGiraffe

15:20 - 15:50

Claire Stragier

16:00 - 16:30

KUSdeGiraffe

17:00 - 18:00

Birds (Giada Castioni & Thomas Jillings)

19:00 - 20:00

Nona Demey Gallagher

21:00 - 22:00

Maxim Storms & Linde Carijn